Contact

Algemeen

Blijdorp Buggenhout  
Blijdorpstraat 3  
9255 Buggenhout  
tel: 052/39.99.90  
buggenhout@blijdorp.be  
 
Zorgdirecteur Operationeel Directeur (a.i.)
Katleen Van Hoey Hilde Laget
katleen.vanhoey@blijdorp.be hilde.laget@blijdorp.be
 
Financieel Directeur Technisch Directeur (a.i.) Stafmedewerker HRM
Liesbet Jacobs Hendrik Janssens Kris De Schryder
liesbet.jacobs@blijdorp.be hendrik.janssens@blijdorp.be kris.deschryder@blijdorp.be
 

Jongeren

Blijdorp Buggenhout
Blijdorpstraat 3
9255 Buggenhout
tel: 052/39.99.90
buggenhout@blijdorp.be
 
Sociale Dienst Jongeren  
Diensthoofd Liesbeth Roels
socialedienst.jongeren@blijdorp.be  
 
Directeur BuBaO Directeur BUSO
Ria Vermeulen Greet Boeykens
ria.vermeulen@blijdorp.be greet.boeykens@blijdorp.be
 

Volwassenen

Blijdorp Baleunis Blijdorp Sint Rochus Habitar
Baleunisstraat 70-72 Rochusstraat 35 Baleunisstraat 3 bus 7
9200 Dendermonde 9200 Dendermonde 9200 Dendermonde
tel: 052/25.92.00 tel: 052/25.08.50 tel: 052/20.00.57
baleunis@blijdorp.be rochus@blijdorp.be habitar@blijdorp.be
 
Sociale Dienst Volwassenen  
Diensthoofd Liesbeth Roels
socialedienst.volwassenen@blijdorp.be